H Μετάβαση από το Γυμνάσιο στο Λύκειο

Η Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας διοργανώνει Διαδικτυακή Ενημερωτική Ημερίδα Σχολικού Επαγγελματικού Προσανατολισμού (Σ.Ε.Π.) με τίτλο:

«H Μετάβαση από το Γυμνάσιο στο Λύκειο»,

την Πέμπτη 15 Ιουνίου και ώρα 17:00 무라카미 하루키.

Αφίσα - Μετάβαση από το Γυμνάσιο στο Λύκειο

Στόχος της ημερίδας  είναι η ευαισθητοποίηση και η ενημέρωση  των γονέων/κηδεμόνων και μαθητών/μαθητριών της Γ΄ τάξης Γυμνασίου, της  Α΄ τάξης ΓΕ.Λ Download Windows 7 internet explorer 10. και της Α΄ τάξης ΕΠΑ.Λ για τις εκπαιδευτικές επιλογές τους μετά το Γυμνάσιο.

Η ημερίδα θα μεταδοθεί διαδικτυακά μέσω livestreaming από το κανάλι  της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης : www.webtv.kmaked.eu και θα παραμείνει αναρτημένη για να είναι στη διάθεση της εκπαιδευτικής κοινότητας Download line bve4.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν ερωτήματα στην πλατφόρμα ερωτήσεων www.submit.kmaked.eu έως και την Τετάρτη 14 Ιουνίου 2023 뮤직 천국.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΣΕΠ-Η ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΟ ΛΥΚΕΙΟ 2023